Boeren Emmeloord leggen bijenrand aan
Acht boeren bij Emmeloord leggen onder de noemer Bloemenstrook Emmeloord een bijenrand aan langs de Hannie Schaftweg. Zij vragen burgers om hen hiervoor te sponsoren.
Door samen te werken, zaaien de agrarische ondernemers een bloemenrand van meer dan 2 kilometer in, zodat de bij een beter en ruimer leefgebied krijgt.
'Tevens ziet de entree van Emmeloord er door al die bloeiende bloemen leuker en gezelliger uit', geven de boeren aan.
Adopteren
Zij roepen onder andere automobilisten op die dagelijks de afrit 14 de A6 op- en afgaan mee te doen aan hun campagne. Voor 10 euro of meer kunnen burgers een stuk bijenrand adopteren.
De akkerbouwers werken mee in het project burgers voor bijen. Syngenta kwam vorig jaar met deze vorm van crowdfunding. Het bedrijf stelt hiervoor gratis zaad beschikbaar.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 5100M trekker (ETT) #782329
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 150 trekker (DRO) #708772
Gebruikt, P.O.A.
-

Ariens Edge 34 (BIE) #690381
Gebruikt, P.O.A.
-

Pottinger Torro 5100 L
2009, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Zondag22° / 16°70 %
-
Maandag21° / 16°50 %
-
Dinsdag27° / 14°0 %















