7 kilometer Flevolandse fruithagen erbij
Agrarische ondernemers en Landschapsbeheer Flevoland hebben de afgelopen drie jaar 7 kilometer fruithagen aangeplant.. Dat meldt Landschapsbeheer Flevoland.
Met project 'Fruitteelthagen' gaf Landschapsbeheer Flevoland een eerste aanzet om het bijzondere karakter van het fruitteeltlandschap te herstellen.
Zo zijn enkele coniferenhagen vervangen door soortenrijke hagen van inheemse soorten.
Onder druk
'In tegenstelling tot het verder open Flevolandse landschap zijn de fruitteeltgebieden kleinschalig en besloten. Omdat de fruitteelt in Flevoland afneemt, staat dit unieke cultuurlandschap onder druk', stelt Tiem van Veen van Landschapsbeheer Flevoland.
Soortenrijke hagen zijn een belangrijk leefgebied voor insecten en vogels die luis en perenbladvlo in de boomgaard bestrijden, geeft Landschapsbeheer Flevoland aan.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Fendt 409 Vario
2006, P.O.A.
-

New Holland BOOMER 25
2019, P.O.A.
-

Gewichtblok 450 KG ECO
Gebruikt, P.O.A.
-

AS Motor 1040 YAK 4WD (HAE) #31196
Gebruikt, € 13.948
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Woensdag26° / 20°0 %
-
Donderdag22° / 16°0 %
-
Vrijdag23° / 14°5 %











