De Boon voorzitter Union Fleurs
Herman de Boon, voorzitter van de Vereniging van Groothandelaren in Bloemkwekerijprodukten (VGB) is benoemd tot voorzitter van Union Fleurs, de internationale koepel van handelsorganisaties in de sierteelt.
Hij volgt de Zweed Lennart Lovén op, die sinds 2011 voorzitter was van de organisatie. Tot vice-voorzitter is Richard Fox uit Kenia (Kenya Flower Council) benoemd.
De Boon is sinds 2002 voorzitter van de VGB. Eerder was hij onder andere veilingdirecteur.
Bestuur
Van het nieuwe bestuur maken verder Frank Zeiler (Duitsland), Augusto Solano (Colombia), Martin Estad, (Denemarken) en Gülsen Bay (Turkije) deel uit. Secretaris-generaal is de in Brussel kantoor houdende Sylvie Mamias.
Het nieuwe bestuur wil de komende jaren een visie ontwikkelen op de internationale handel in bloemen en planten en de rol van Union Fleurs daarin.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6100M trekker (MOL) #692400
Gebruikt, P.O.A.
-

Case IH MAXXUM 115
2014, P.O.A.
-

Lely Lotus 900 schudder
2008, P.O.A.
-

Valtra N121
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Woensdag17° / 7°0 %
-
Donderdag14° / 8°20 %
-
Vrijdag13° / 8°60 %














