Geen borden bij lelievelden Groningen
Partij voor de Dieren heeft er bij Provinciale Staten Groningen op aangedrongen om het gebruik van metam-natrium aan te kondigen, ondanks dat de provincie hiervoor niet bevoegd is. Provinciale Staten stemden dan ook tegen de motie.
Landbouwgedeputeerde Henk Staghouwer gaf aan wat in zijn maag te zitten met de motie.
'Het middel mag gebruikt worden onder strikte voorwaarden. Dat wordt gecontroleerd door de NVWA. Ik kan daar geen extra regeling overheen zetten om het te melden via de website of plaatsen van borden. Breng mij niet tot zaken waartoe ik niet bevoegd ben.'
Vroegtijdig informeren
Partij voor de Dieren vindt het wenselijk om omwonenden en passanten vroegtijdig te informeren en wil in overleg met LTO Noord borden plaatsen in de omgeving.
Bovendien wil de Partij voor de Dieren de locaties en tijdstippen waar metam-natrium wordt gebruikt vooraf aankondigen via provinciale mededelingen in huis-aan-huisbladen en op de website van de provincie.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Pöttinger Servo 4000P wentelploeg (HIL) #779280
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X940 COMPACTTREKKER 54" AUTO CONNECT (LIE) #781634
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6155R trekker (LIE) #64633
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X590 ZITMAAIER INCL 54A MAAIDEK (HIL) #692209
Gebruikt, € 10.891
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Woensdag33° / 17°0 %
-
Donderdag28° / 19°5 %
-
Vrijdag24° / 15°35 %













