32 miljoen euro voor innovatie mkb
Om samenwerking en innovatie bij het midden- en kleinbedrijf (mkb) te stimuleren, is dit jaar 32 miljoen euro beschikbaar. Dat is ruim 50 procent meer dan vorig jaar.
Dat heeft minister Henk Kamp van Economische Zaken vandaag bekendgemaakt bij de publicatie van de regeling MKB Innovatiestimulering Topsectoren (MIT) 2014.
De MIT-regeling is bedoeld om het mkb meer te betrekken bij de topsectoren van de Nederlandse economie. In 2013 deden 1.700 mkb'ers een beroep op deze regeling.
Noord-Brabant en Limburg
Nieuw dit jaar is dat Noord-Brabant en Limburg elk 1 miljoen euro beschikbaar stellen om mkb’ers in voor hen belangrijke topsectoren te ondersteunen. In Limburg is dat tuinbouw en agrofood, in Noord-Brabant hightechsystemen en -materialen.
'Deze regeling helpt ondernemers bij het verwezenlijken van hun ambitie. Zo versterken we de economie en creëren we werkgelegenheid en inkomsten. Daar profiteren we allemaal van', stelt Kamp.
15 april
Ondernemers kunnen vanaf 15 april gebruikmaken van de regeling.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HEN) #692290
Gebruikt, € 4.080
-

Kuhn GF 10803
Gebruikt, P.O.A.
-

Fella TLKC 3160 achtermaaier
2015, € 11.750
-

Vicon Fanex 804 schudder (BEN) #778459
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zondag14° / 4°55 %
-
Maandag13° / 2°35 %
-
Dinsdag15° / 1°10 %












