Oostland komt met werkplan voor tuinbouw
In navolging van het Westland lanceert nu ook regio Oostland een plan van aanpak om uitkeringsgerechtigden duurzaam aan het werk te helpen in de glastuinbouw.

Het project heet ‘Oostland heeft Werk!’ en kiest voor maatwerk van onderaf. ‘We richten ons op werkzoekenden of mensen met een beperking tot de arbeidsmarkt', vertelt voorzitter Piet van Adrichem van LTO Glaskracht Oostland.
Hij is namens die organisatie als adviseur betrokken bij het project, dat vrijdag 14 maart met een kick-off bijeenkomst van start gaat.
Geselecteerd
In dit project worden kandidaten zorgvuldig geselecteerd op motivatie en gekoppeld aan een werkgever in de glastuinbouw of aanverwante bedrijven.
De gemeente neemt het papierwerk op zich en betaalt een deel van de uitkering door aan de werkgever. Deze moet daarvan de een-op-een begeleiding bekostigen in de aanloopfase.
Samenwerking
'Oostland heeft Werk!' is een samenwerking tussen gemeenten Lansingerland, Pijnacker-Nootdorp, Zoetermeer, Delft en Rotterdam, Uitzendbureau Veldwerk en LTO Glaskracht Oostland.
· Lees meer hierover deze zaterdag in Nieuwe Oogst, editie Midden
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X584 (BS) #692431
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (ZND) #692294
Gebruikt, P.O.A.
-
Kubota M6060
2016, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6150R (BS) #90176
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Zondag21° / 5°0 %
-
Maandag21° / 5°10 %
-
Dinsdag21° / 5°10 %