Chinees onderzoekscentrum in Wageningen
Zuivelgigant Yili Group uit China heeft gisteren zijn onderzoeks- en ontwikkelingscentrum op Wageningen Campus geopend.
De opening gebeurde door president Pan Gang van de Yili Group, ambassadeur van China in Nederland Chen Xu, bestuursvoorzitter Aalt Dijkhuizen van Wageningen UR en burgemeester Geert van Rumund van Wageningen.
Het centrum gaat van start met tien medewerkers uit China. Gelijktijdig met de opening tekenden Yili en Wageningen UR een overeenkomst voor samenwerking op het gebied van de melkveehouderij, zuivelproductie en voedselveiligheid.
Wereldwijde zuivelmarkt
De Yili Group staat nummer 12 op de ranglijst van de wereldwijde zuivelmarkt. Nummer 5 Royal FrieslandCampina opende vorig jaar haar R&D-centrum op Wageningen Campus.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
![Capaciteit van veldspuit niet zomaar op te vangen met andere machines](https://cdn.nieuweoogst.nu/public/image/320x205/245887.jpg)
![Tomorrow’s Dairy: vernieuwd programma voor leveranciers Vreugdenhil](https://cdn.nieuweoogst.nu/public/image/320x205/252823.jpg)
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Pottinger Novacat 302 ED
2024, P.O.A.
-
Valtra T234D
Gebruikt, P.O.A.
-
Massey Ferguson 6130
1995, P.O.A.
-
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Accountmanager Binnendienst
AgriPers - Wageningen
Proefveldmedewerk(st)er
Corteva agrisciences - NL
Weer
-
Woensdag7° / 3°10 %
-
Donderdag7° / 3°10 %
-
Vrijdag4° / -1°10 %