Biobest zelfstandig in Nederland
Biobest, de Belgische producent van natuurlijke roofvijanden en bestuivers, gaat zelfstandig de Nederlandse markt bedienen na het faillissement van het bedrijf Arend-Sosef.

Arend-Sosef was hoofddealer voor Biobest in Nederland. Na het faillissement van de toeleverancier voor de glastuinbouw kiest Biobest ervoor om met een eigen dochteronderneming de Nederlandse markt te bedienen.
Het nieuwe bedrijf heeft teeltadviseurs in dienst en beschikt over een commerciële afdeling. Een deel van de medewerkers was eerder werkzaam bij Arend-Sosef.
Distributeurs
Naast de eigen organisatie blijft Biobest in Nederland samenwerken met een aantal vaste distributeurs. Voor de fruitteelt zijn dat Van Wesemael en Agro Buren. CLTV Zundert belevert boomtelers en aardbeientelers in Noord-Brabant.
Nieuwe distributeurs zijn Van Iperen in Westmaas en de firma Van Gent Van der Meer Nuyens in Noord-Holland en Limburg.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (WD) #691835
Gebruikt, € 3.950
-
Lely Splendimo 320MC
Gebruikt, P.O.A.
-
T7.200 Auto Command CVT
Gebruikt, € 69.750
-
Pottinger schudder HIT 17160HT
2024, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Zaterdag29° / 19°55 %
-
Zondag22° / 14°20 %
-
Maandag22° / 12°10 %