Fruit Logistica Berlijn van start
Vanmorgen om 9 uur opende het beursgebouw in Berlijn de deuren van de grootste AGF-beurs van de wereld, de Fruit Logistica 2014. Meer dan 2.600 exposanten uit 84 landen vertegenwoordigen er de gehele AGF-branche.

De komende drie dagen zullen ongeveer 58.000 vakbezoekers uit meer dan 120 landen naar Berlijn komen om over groente, fruit en aardappelen te praten en te onderhandelen. Argentinië is dit jaar het officiële partnerland van de beurs.
Wereldwijd werd in 2013 circa 1,74 miljard ton groente en fruit geteeld. De standhouders en de bezoekers vertegenwoordigen dan ook een belangrijk deel van de wereldwijde omzet in land- en tuinbouwproducten.
Innovaties
Op de beurs zijn vele interessante innovaties uit de industrie te zien, die de handel waardevolle impulsen geeft en ervoor zorgt dat het aanbod voor de consument nog diverser wordt.
Negentig procent van de exposanten en ongeveer tachtig procent van de vakbezoekers van de Fruit Logistica komen uit het buitenland.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
JOHN DEERE X167R ZITMAAIER (BRU) #692917
Gebruikt, € 5.644
-
Kverneland Enduro 3000 (HAE) #145290
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere X948 zitmaaier (HIL) #31306
Gebruikt, € 19.872
-
JOHN DEERE X350 ZITMAAIER (BIE) #692142
Gebruikt, € 5.313
Vacatures
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Zondag21° / 9°0 %
-
Maandag24° / 8°10 %
-
Dinsdag26° / 11°30 %