Tariefstijging Hollands Noorderkwartier fors
De waterschapsbelasting voor boeren in het werkgebied van Hollands Noorderkwartier (HHNK) gaat in 2014 omhoog.

'De tariefstijging zal voor vrijwel alle belastingplichtigen resulteren in een hogere aanslag volgend jaar. De grootste procentuele stijging komt terecht bij de agrarische sector en huishoudens', meldt het schap.
Amendement
Hollands Noorderkwartier maakt volgende week de exacte tarieven bekend. Het bestuur heeft namelijk een amendement aangenomen om 4 miljoen euro minder aan belastingen te innen.
Dat verlaagt de tarieven ten opzichte van de eerdere voorgestelde stijging.
Begroting
Het algemeen bestuur van Hollands Noorderkwartier stelde deze week begroting 2014 vast.
'Het uitgangspunt is dat de kosten en baten zo goed mogelijk in balans zijn. Dat doen we door - waar mogelijk - werk uit te stellen. We laten de organisatie bovendien efficiënter werken en beperken de groei van de schuldenlast', verklaart het schap.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Tractor 6120M (ZND) #518734
Gebruikt, P.O.A.
-
Z665 Hydro
Gebruikt, € 2.000
-
VALTRA N121 H3
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X147R (RL) #692014
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Maandag21° / 5°10 %
-
Dinsdag21° / 5°10 %
-
Woensdag22° / 8°10 %