Noodweg in weiland voor treinberging Borne
Om de ontspoorde trein bij Borne te bergen, hebben militairen vannacht een noodweg gelegd in een weiland langs het spoor.
Dankzij deze tijdelijke weg kon Prorail met zwaar materieel bij de daar gisteren ontspoorde goederentrein komen en deze bergen. Dat was zonder de mattendeken van de genie uit Wezep niet mogelijk, omdat de grond te drassig was.
De militairen zijn afkomstig van 101 Geniebataljon en werden vanaf 19.30 uur ingezet met twee wegenmattenleggers, 700 meter wegelementen en een hijskraan.
Berging
In de loop van de nacht waren de genisten klaar en kon Prorail beginnen met de berging van de goederenwagens. Kort voor 6 uur vanmorgen stond de zwaar beschadigde wagon op een oplegger en werd over de weg afgevoerd.
De resterende vijf wagons worden door een locomotief weggesleept. Prorail kan nu beginnen met het herstellen van het spoor dat over een afstand van ruim 5 kilometer is beschadigd.
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Weidesleep 8mtr
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 6230 TRACTOR (OLD) #706375
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 155 trekker (STE) #775178
Gebruikt, P.O.A.
-

Gewichtblok 1450 kg TOP
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Vrijdag24° / 8°0 %
-
Zaterdag23° / 11°70 %
-
Zondag20° / 12°75 %











