Noodweg in weiland voor treinberging Borne
Om de ontspoorde trein bij Borne te bergen, hebben militairen vannacht een noodweg gelegd in een weiland langs het spoor.
Dankzij deze tijdelijke weg kon Prorail met zwaar materieel bij de daar gisteren ontspoorde goederentrein komen en deze bergen. Dat was zonder de mattendeken van de genie uit Wezep niet mogelijk, omdat de grond te drassig was.
De militairen zijn afkomstig van 101 Geniebataljon en werden vanaf 19.30 uur ingezet met twee wegenmattenleggers, 700 meter wegelementen en een hijskraan.
Berging
In de loop van de nacht waren de genisten klaar en kon Prorail beginnen met de berging van de goederenwagens. Kort voor 6 uur vanmorgen stond de zwaar beschadigde wagon op een oplegger en werd over de weg afgevoerd.
De resterende vijf wagons worden door een locomotief weggesleept. Prorail kan nu beginnen met het herstellen van het spoor dat over een afstand van ruim 5 kilometer is beschadigd.
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE 3038E COMPACTTREKKER (ZUI) #781761
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra G125 trekker
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (STE) #781573
Gebruikt, € 6.115
-

New Holland TM190 trekker (REU) #690891
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Weer
-
Vrijdag14° / 7°5 %
-
Zaterdag13° / 6°5 %
-
Zondag13° / 7°20 %











