Vion onderneemt geen stappen tegen Zembla
Vion onderneemt geen stappen tegen het televisieprogramma Zembla. Die zond vorige week een reportage uit waarin Vion door anonieme ex-medewerkers ervan werd beschuldigd te sjoemelen met Beter Leven-vlees.

Vion zou volgens de ex-medewerkers gangbaar vlees mengen met vlees dat voldoet aan het Beter Leven Kenmerk van de Dierenbescherming. Vion ontkent dit.
Geen belang bij
'Wij hebben er geen belang dit onderwerp nog meer aandacht te geven. We steken al onze energie in de samenwerking met onze ketenpartners; de varkenshouders, supermarkten en de Dierenbescherming',zegt communicatiedirecteur Marc van der Lee, van Vion tegen Levensmiddelenkrant.
Onderzoek
De Dierenbescherming kondigde vorige week aan een diepgravend onderzoek te doen bij Vion om vast te kunnen stellen of de beschuldigingen al dan niet waar zijn.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners

Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Pottinger Ploeg Servo (BV) #48334
Gebruikt, € 23.860
-
Valtra T190
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X380 (MM) #692958
Gebruikt, € 6.793
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350 (BS) #692327
Gebruikt, € 5.313
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Vrijdag31° / 17°20 %
-
Zaterdag29° / 19°55 %
-
Zondag22° / 14°20 %