AH steunt diepgaand onderzoek Vion
Albert Heijn (AH) ondersteunt het diepgaand onderzoek dat de Dierenbescherming wil naar het varkensvlees met het Beter Leven-kenmerk dat door Vion wordt geproduceerd. Vion zou gangbaar vlees als 'stervlees' verkopen. Vion ontkent dit.
Twee anonieme medewerkers van Vion zeiden gisteren in tv-programma Zembla dat Vion dagelijks rommelt met stervlees.
Vion stelt dat Zembla geen enkel bewijs daarvoor presenteert. ‘De aantijgingen worden met niets onderbouwd’, zegt woordvoerder Marc van der Lee.
Beter Leven-vlees
Van der Lee stelt ook dat Vion juist vaak een overschot heeft aan Beter Leven-vlees, wat dan wordt verkocht als gangbaar vlees. Volgens Vion is geprobeerd de goede naam en het succes van dit product te beschadigen.
'De uitkomsten van alle onderzoeken die zijn uitgevoerd en aanvullende onaangekondigde audits staan haaks op de suggesties van deze anonieme bronnen. Wij houden volledig vertrouwen in het Good Farming Star-concept.'
Albert Heijn
Albert Heijn zegt geen onomstotelijk bewijs te hebben gezien in de uitzending. 'Op basis van ons gesprek, vandaag met Vion en besluiten die de Dierenbescherming neemt, bepalen wij welke vervolgstappen nodig zijn', zegt een woordvoerster.
• Lees meer hierover deze zaterdag in Nieuwe Oogst, edities LTO Noord
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (WOL) #692562
Gebruikt, € 7.054
-

John Deere 6R 215 trekker (ETT) #779286
Gebruikt, € 167.500
-

Pottinger Novacat 302 achtermaaier 3mtr
2020, P.O.A.
-

Kuhn GA8121 hark met middenafleg
2010, P.O.A.
Vacatures
Managementassistent faunabeheer
FBE Flevoland en FBE Utrecht - Lelystad En Renswoude
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam














