CBS: consument minder somber (video)
Consumenten waren in augustus veel minder somber over de economische situatie in de komende twaalf maanden dan in juli. Dat meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).
Het consumentenvertrouwen kwam uit op -33, tegen -38 in juli. De stijging kwam doordat consumenten een stuk minder negatief waren over het economisch klimaat. Hun koopbereidheid bleef onverminderd laag, weet het CBS.
De koopbereidheid daalde in augustus met 1 punt naar -26. Consumenten waren iets negatiever over de ontwikkeling van hun eigen financiële situatie in de afgelopen twaalf maanden dan in juli.
Eigen financiële situatie
Het oordeel over de vraag of de tijd gunstig is voor het doen van grote aankopen verslechterde een fractie. De verwachting over de ontwikkeling van de eigen financiële situatie in de komende twaalf maanden veranderde niet, geeft het CBS aan.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6210R trekker (MID) #501512
Gebruikt, P.O.A.
-

Iseki TM 3185 compacttractor
Gebruikt, P.O.A.
-

New Holland TN75VA
2005, P.O.A.
-

JOHN DEERE X167 ZITMAAIER MY2026 (MOL) #781568
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Maandag13° / 2°35 %
-
Dinsdag15° / 1°10 %
-
Woensdag16° / 1°10 %













