Melkprijs DOC Kaas gaat cent omhoog
De melkprijs voor augustus van zuivelcoöperatie DOC Kaas gaat met 1 cent per kilo melk omhoog.
De vetprijs stijgt van 3,52 naar 3,61 euro per kilo. Eiwit doet 7,22 euro per kilo. Vorig maand was dat 7,05 euro. Daardoor ontvangt een boer met 800.000 kilo melk, 4,20 procent vet en 3,40 procent eiwit nu 39,59 euro per 100 kilo melk inclusief btw.
'De marktomstandigheden zijn zonder meer goed te noemen, ondanks de hogere melkaanvoer', stelt directeur Jannes Oosterveld in de maandelijkse nieuwsbrief. Normaal gesproken daalt de melkaanvoer in deze periode, maar er wordt goed gemolken door de DOC-boeren, constateert Oosterveld.
Nieuwe melkveehouders
Verder wijst Oosterveld erop dat er in het nieuwe melkjaar een aantal nieuwe melkveehouders is toegetreden tot DOC. 'Gezien de positieve afzetontwikkeling en het feit dat we de capaciteit op het zuivelpark onlangs hebben vergroot, komt deze extra melk goed van pas.'
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Pottinger Frontmaaier zonder kneuzer
Gebruikt, P.O.A.
-
Fendt 309 CA
1998, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Overig () #695857
Gebruikt, € 1.100
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167R (ZOB) #692921
Gebruikt, € 5.644
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Zondag22° / 14°20 %
-
Maandag23° / 12°10 %
-
Dinsdag25° / 11°0 %