Praktijknetwerk DLV Plant en Aviko Potato
Het praktijknetwerk ‘Lange bewaring van aardappelen voor granulaat/vlokken’ is van start gegaan. Akkerbouwers, DLV Plant en Aviko Potato ontwikkelden het netwerk.
Doel van het praktijknetwerk is vooral het ontwikkelen van kennis rondom de lange bewaring van aardappelen voor granulaat- en vlokkenproductie.
De keten vraagt om een langere, milieubewuste bewaring, met behoud van kwaliteit van de grondstof. Door versterking van deze keten komen er voor akkerbouwers meer mogelijkheden voor verbreding van hun teelt en afzet.
Knelpunten
Tijdens de eerste bijeenkomst bij Aviko Potato in Dronten zijn de vragen en knelpunten rondom lange bewaring geïnventariseerd. Het gaat vooral om rassenkeuze, bemesting en bewaarregime.
Een tweede bijeenkomst zal medio augustus plaatsvinden bij een Aviko Potato rassendemo bij één van de deelnemers van het praktijknetwerk. Geïnteresseerde akkerbouwers en andere mogelijke participanten die oplossingen of kennis aanbieden kunnen zich wenden tot DLV Plant of Aviko Potato.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 5080M trekker (HAE) #60387
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6125R (STE) #59945
Gebruikt, € 55.000
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (BEN) #781584
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X948 COMPACTTREKKER 60" AUTO CONNECT (LIE) #781632
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Maandag13° / 2°25 %
-
Dinsdag15° / 3°10 %
-
Woensdag17° / 1°10 %












