Vaalburg en Duijvestijn in race Smaak van NL
Knolsnelderijteler Ted Vaalburg uit Zuidschermer en tomatenteler Peter Duijvestijn uit Pijnacker zijn in de race voor De Smaak van Nederland. Zij hebben de halve finales bereikt van de voorronde in de westelijke provincies.
In totaal hebben elf deelnemers de halve finale bereikt. Een deskundige jury heeft de inzendingen beoordeeld. Ook in het zuiden en de noord-oosten worden voorrondes gehouden.
De winnaar van de verkiezing wordt bekend gemaakt tijdens de Week van de Smaak van 28 september tot en met 6 oktober in Venlo.
Vegetarische burger
Vaalburg heeft de Ovaalburger ontwikkeld, een vegetarische burger van knolselderij. Boer Ted en Nicoline Vaalburg telen knolselderij en aardappelen in de Noord-Hollandse Zuidschermer (vlakbij Alkmaar), gangbare en biologische knolselderij en aardappelen.
Duijvestijn Tomaten heeft de halve finale bereikt met duurzame gedroogde tomaten. Het bedrijf uit het Zuid-Hollandse Pijnacker teelt op een innovatieve en duurzame wijze smaakvolle tomaten voor supermarkten, groothandels en foodservice bedrijven.
De kwekerij bestaat uit drie aaneengesloten afdelingen, van respectievelijk 5, 5,5 en 3 hectare.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Maaidek 60D autoconnect (HIL) #27086
Gebruikt, € 4.200
-

Deutz Fahr 6185 TTV (STE) #779278
Gebruikt, P.O.A.
-

Lemken Juwel 8 iV 4 schaar ploeg (ZAN) #517314
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 4066R COMPACTTREKKER (BIE) #777839
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Maandag13° / 2°25 %
-
Dinsdag15° / 3°10 %
-
Woensdag17° / 1°10 %











