Verkoop Oerlemans ketst af
De verkoop van Oerlemans Foods aan Baltussen Holding is afgeketst, meldt Vion Food Group, het moederbedrijf van Oerlemans.
Er is geen overeenstemming bereikt over de definitieve voorwaarden en verkoopprijs van Oerlemans Foods, dat diepvriesgroenten, fruit en aardappelproducten op de markt brengt.
Vion maakte op 11 januari 2013 de voorgenomen verkoop bekend, aangezien Oerlemans Foods niet langer onderdeel is van de kernactiviteiten van het concern.
Zelfstandige positie
Oerlemans Foods behoudt voorlopig zijn zelfstandige positie binnen Vion Food Group, zegt het moederbedrijf.
Oerlemans Foods, met het hoofdkantoor in Venlo, heeft zich de afgelopen tijd verder ontwikkeld. Dat heeft geleid tot een aanzienlijke verbetering van de financiële prestaties, geeft Vion aan.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Fendt 516V SCR Power
Gebruikt, P.O.A.
-

Deutz Fahr Condimaster 11041 schudder (LIE) #782188
Gebruikt, € 4.400
-

John Deere X948 zitmaaier (MOL) #31306
Gebruikt, P.O.A.
-

Fendt 409 Vario
2000, P.O.A.
Vacatures
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Onderzoeker Agro-ecologie en Biodiversiteit
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Weer
-
Zondag20° / 13°0 %
-
Maandag22° / 12°5 %
-
Dinsdag22° / 12°5 %













