SP wil opheldering over Vion
De Statenfractie van de Socialistische Partij in Noord-Brabant wil van Gedeputeerde Staten opheldering over de positie van vleesverwerker Vion.
De SP zegt vanwege het grote economische en maatschappelijke belang van de agro-industrie voor Noord-Brabant te willen weten hoe de ‘ineenstorting’ kon gebeuren.
De partij wil onder meer weten of het klopt dat de raad van bestuur van het Britse Grampian, dat in 2008 door Vion werd overgenomen, een bonus kreeg van 4,5 miljoen euro en sinds 2008 elk jaar nog eens 1 miljoen euro.
Van Doorn
De fractie vraagt zich in de vragenlijst verder af of de rol van voormalig Vion-bestuursvoorzitter Daan van Doorn onderwerp is van een gesprek met Vion en ZLTO. Van Doorn is in Noord-Brabant voorzitter van de regiegroep voor de verduurzaming van de agrofoodsector.
Bonussen
Woordvoerder Marc van der Lee van Vion wil niet reageren op de vragen over de vermeende bonussen aan de voormalige Grampian-top. 'Over salariëring of bonusregelingen van individuele personen doen we nooit uitspraken. Dat geldt hier ook.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Triltandcultivator (LIE) #694500
Gebruikt, € 250
-

Valtra N121
Gebruikt, P.O.A.
-

Grasshopper 524V42 Zeroturn
2020, P.O.A.
-

John Deere 6M 125 trekker (LIE) #783087
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Onderzoeker Agro-ecologie en Biodiversiteit
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Weer
-
Zondag20° / 13°0 %
-
Maandag22° / 12°5 %
-
Dinsdag22° / 12°5 %













