'Herstel vertrouwen in voedselketen'
Om het vertrouwen van Nederlanders in levensmiddelen te herstellen, moeten er hardere sancties komen tegen producenten die de regels aan hun laars lappen. Dat vindt de Federatie Nederlandse Levensmiddelen Industrie (FNLI).

Producenten die 'overtredingen in de voedselketen' begaan, moeten beter worden opgespoord en hogere boetes opgelegd krijgen, vindt de NFLI.
Paardenvlees
De branchefederatie benadrukt dat bijvoorbeeld het verkopen van paardenvlees als rundvlees simpelweg een overtreding van de wet is en dat zulke overtredingen moeten worden bestraft.
Controles
De Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) voert al enige tijd verscherpte controles uit. 'Tijdens eigen controles van de FNLI is tot nu toe geen paardenvlees ontdekt in analysemonsters van rundvleesproducten', meldt de organisatie op de website.
ANP
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Gewichtblok 450 KG ECO
Gebruikt, P.O.A.
-
JOHN DEERE X350R ZITMAAIER (HIL) #692563
Gebruikt, € 6.966
-
New Holland T5.95 DualCommand
2012, P.O.A.
-
Kverneland LB 100-200 4 schaar (HAE) #145326
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Zondag22° / 13°20 %
-
Maandag21° / 15°20 %
-
Dinsdag19° / 14°50 %