Aardappelnotering zakt beneden 20 euro
De notering van het aprilcontract voor fritesaardappelen op de termijnmarkt zakte vandaag beneden 20 euro.
Na een kleine opleving twee weken geleden is de aprilnotering op de aardappeltermijnmarkt afgelopen week flink onder druk komen te staan. De markt zakte weg van 23,50 euro op maandag tot net iets boven 20 per 100 kilo op vrijdag.
Vandaag opende de termijnmarkt op 20,10 euro en inmiddels is de notering daadwerkelijk door de 20 euro-grens gezakt.
Voorraadmeting
Oorzaken zijn volgens Bureau Aardappelmarkt Informatie (BAI) de resultaten van de voorraadmeting van half februari en de flauwe stemming op de markt voor met name Bintje.
Juninotering daalt mee
De notering voor verkoop van fritesaardappelen op juni zakt mee met de aprilnotering. Van 27 euro in week 8 tot 23 euro vorige week, daalde de notering vandaag naar 22 euro.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Valtra voorlader consoles
Gebruikt, € 1.750
-

John Deere 3039R (DAT) #702438
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350 ZITMAAIER EX MAAIDEK (MOL) #777320
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 2032R COMPACTTREKKER (MOL) #781743
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Weer
-
Donderdag19° / 10°5 %
-
Vrijdag19° / 12°40 %
-
Zaterdag22° / 11°20 %













