Samenwerken met Duitsers bij energie
Nederland en Duitsland gaan meer samenwerken op het gebied van energie. Dat hebben minister Henk Kamp van Economische Zaken en de Duitse ministers Peter Altmaier en Philipp Rösler vandaag in Berlijn afgesproken.
Beide landen gaan onderzoeken hoe het stimuleren van duurzame energie goedkoper kan. Ook wordt onderzocht hoe Nederlandse energiecentrales kunnen worden ingezet als er in Duitsland een tekort aan energie is, wanneer de wind niet waait of de zon niet schijnt.
Daarnaast willen de ministers de Nederlandse en Duitse markt beter op elkaar afstemmen en leren van elkaars ervaringen met energieprojecten. Zo heeft Duitsland meer ervaring met het duurzaam opwekken van energie dan Nederland.
Consument
'Meer samenwerking zorgt voor schonere energie tegen lagere kosten. Uiteindelijk profiteert de Nederlandse consument daarvan', zegt Kamp.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Jako W600H weidesleep 6mtr.
Gebruikt, P.O.A.
-
JOHN DEERE X350R ZITMAAIER (HIL) #692563
Gebruikt, € 6.966
-
Kverneland LB 100-200 4 schaar (HAE) #145326
Gebruikt, P.O.A.
-
Lely Splendimo 360M 540rpm
2015, P.O.A.
Vacatures
Medewerker Akkerbouw
Landbouwbedrijf Oosthof - Rilland
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Gezocht: enthousiaste expert in landbouw en verkeer voor het schrijven van nieuwe examenvragen
CBR - NL
Docent Mobiele werktuigen (0,8 - 1,0 fte)
Firda - Heerenveen
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Weer
-
Dinsdag17° / 12°80 %
-
Woensdag18° / 12°80 %
-
Donderdag20° / 14°20 %