EKO-keurmerk voor De Grote Verleiding
De Grote Verleiding uit het Zeeuwse Kruiningen ontvangt als eerste webwinkel het EKO-keurmerk. Dat werd uitgereikt door burgemeester Jan Huisman van gemeente Reimerswaal.
Om voor het keurmerk in aanmerking te komen moet een winkel voor minimaal 90 procent biologisch inkopen. Maar ook op andere terreinen een vooruitstrevend duurzaamheidsbeleid voeren, meldt Stichting EKO-keurmerk.
Eigenaresse Anneke van Hootegem vertelt over de werkwijze van haar webshop: 'We betrekken onze producten zoveel mogelijk rechtstreeks van biologische boeren in de regio. Gisteren op het land, vandaag bij de klant.'
Duurzaamheidseisen
In minimaal drie van de vier versgroepen (aardappelen/groente/fruit, brood, zuivel, vlees) moet het aanbod 100 procent biologisch zijn. Ook voor de inkoop van vis en non-food-producten gelden duurzaamheidseisen.
De Grote Verleiding geeft het haar duurzaamheidsbeleid tenslotte ook invulling aan de kernwaarden van de biologische landbouw: ecologie, gezondheid, eerlijk en zorg.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Pöttinger Servo 3000P wentelploeg (HIL) #779281
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra 6350 trekker
Gebruikt, P.O.A.
-

Fendt 409 Vario
2006, P.O.A.
-

KUHN GF 13002 SCHUDDER
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Weer
-
Woensdag21° / 13°15 %
-
Donderdag21° / 15°90 %
-
Vrijdag22° / 16°90 %











