Hoger overnamebod graangigant GrainCorp
De Amerikaanse producent van landbouwproducten Archer Daniels Midland (ADM) heeft zijn overnamebod op de Australische graanhandelaar GrainCorp verhoogd. Dat gebeurde nadat een eerder bod werd verworpen.
Het nieuwe bod bedraagt 2,8 miljard Australische dollar, zon 2,2 miljard euro in contanten. GrainCorp sloeg vorige maand een bod van 2,68 miljard Australische dollar af omdat het te laag zou zijn.
ADM bezit al 19,9 procent van de aandelen GrainCorp. De handelaar verleent diensten aan 30.000 Australische graanproducenten en heeft een van de grootste faciliteiten voor opslag en verwerking van het land.
12 miljoen ton graan
Het bedrijf haalde vorig seizoen ruim 12 miljoen ton graan binnen.
ADM wil GrainCorp overnemen om zo een sterke positie op te bouwen in Australië en het Verre Oosten. Het land is de op een na grootste graanexporteur ter wereld en heeft goede verbindingen naar Azië.
ANP
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X590 ZITMAAIER INCL 54A MAAIDEK (ZUI) #692208
Gebruikt, € 10.891
-

Kverneland Enduro 3000 (HAE) #145290
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 130 trekker (HAE) #780587
Gebruikt, € 124.950
-

Kuhn GF17003T NIEUW
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zondag14° / 4°55 %
-
Maandag13° / 2°35 %
-
Dinsdag15° / 1°10 %












