AB Werkt: € 845.000 winst
AB Werkt, de Limburgse coöperatie voor arbeidsbemiddeling in de land- en tuinbouw, boekte in 2011 een winst van € 845.000.
Het netto-resultaat valt € 100.000 lager uit dan in 2010. De omzet van de coöperatie was vorig jaar € 48,5 miljoen. Ten opzichte van 2010 is dit een toename van € 7,5 miljoen.
Economisch gezien was 2011 een jaar met 2 gezichten, zegt de coöperatie. In het begin van het jaar zette zich het herstel door dat in 2010 was ingezet. AB Werkt boekte in die periode een omzetgroei.
Maar in het het tweede kwartaal werd het bedrijf geconfronteerd met de gevolgen van de schuldencrisis. Bovendien werd de tuinbouw getroffen door de EHEC-crisis, die een aanzienlijke vraaguitval van flexibele arbeid tot gevolg had.
Naamverandering
In mei van dit jaar veranderde de naam AB Limburg in AB Werkt. De coöperatie is niet alleen werkzaam in de land- en tuinbouw. Ook werkgevers in de weg- en waterbouw en groenvoorziening kloppen bij de organisatie aan voor arbeidskrachten.
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Case IH PUMA 160 CVX
2014, P.O.A.
-

John Deere 6 215R trekker (ETT) #90162
Gebruikt, P.O.A.
-

Wifo KS300 cultivator (HAE) #781087
Gebruikt, € 2.250
-

Valtra T234A
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Vrijdag23° / 12°10 %
-
Zaterdag27° / 11°0 %
-
Zondag30° / 14°0 %











