Start natuur in Schiezone
Met het onthullen van een bouwbord is in de Rotterdamse Schiezone het startschot gegeven voor de aanleg van 50 hectare natuur.
Met Natuurmonumenten als nieuwe beheerder moet het gebied uitgroeien tot een aantrekkelijk en toegankelijk natuur- en recreatiegebied. De ontwikkelingen in de Schiezone vormen de eerste belangrijke stap op weg naar een groenere noordrand van Rotterdam.
De Schiezone maakt deel uit van de compensatie voor de aanleg van de Tweede Maasvlakte (PMR). Daarvoor wordt in de Rotterdamse regio 750 hectare natuur- en recreatie aangelegd: 150 aan de noordrand van Rotterdam en 600 op IJsselmonde.
Buijtenland
Naast de Schiezone wordt in de Rotterdamse noordrand natuur aangelegd in de Zuidpolder en Schiebroeksepolder. Op het zuidelijk gelegen IJsselmonde moet landschapspark www.nieuweoogst.nu/scripts/edoris/edoris.dll?tem=LTO_TEXT_VIEW&doc_id=1732434&h=Besluit Buijtenland weer uitgesteldBuijtenland van Rhoon verrijzen.
Zowel in de noordrand als op IJsselmonde moeten boeren wijken of grond inleveren voor de natuur en recreatie.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Same Silver 90 trekker (MID) #778785
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6M 185 trekker (KOU) #693545
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 185 (SMI) #708915
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF 17012 schudder
Gebruikt, € 34.000
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Weer
-
Donderdag9° / 2°5 %
-
Vrijdag9° / 1°5 %
-
Zaterdag8° / 1°15 %










