Nieuwe strohakselaar van Storti
Storti komt met een nieuwe strohakselaar op de markt, de SC30. De machine is uitgevoerd met een speciale hakselmolen en kan verschillende soorten stro bijzonder kort en gelijkmatig hakselen.
Speciaal voor pluimveebedrijven en biogasinstallaties is het belangrijk dat het stro zeer kort is te hakselen. Met de SC30 is dat mogelijk.
Er is keuze tussen 2 verschillende 7 die de haksellengte bepalen. De gegarandeerde haksellengte is van 5 tot 20 millimeter of van 5 tot 15 millimeter. Het te hakselen product blijft in de hakselmolen totdat het de juiste passeerlengte heeft.
Haksellengte
Voor pluimveebedrijven en biogasinstallaties is de geadviseerde haksellengte 10/15 millimeter met een capaciteit van 1500/1800 kilo per uur. Voor rundveebedrijven is de geadviseerde haksellengte 18/20 millimeter met een capaciteit van 1800/2000 kilo per uur.
De hakselmolen is uitgevoerd met een tandwielkast met 2 snelheden en een overbrenging die de 3 molens met 16 messen aandrijft met een draaisnelheid van 1540 toeren, meldt importeur Farmstore in Bleskensgraaf.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6175R (ZIJ) #705555
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 4066R COMPACTTREKKER (HAE) #777841
Gebruikt, P.O.A.
-

Lely Lotus 1325 schudder
2006, € 4.950
-

JOHN DEERE 3046R COMPACTTREKKER (BRU) #781835
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Weer
-
Donderdag9° / 2°5 %
-
Vrijdag9° / 1°5 %
-
Zaterdag8° / 1°15 %










