Compact-Solitair zaait 20 hectare tarwe
Lemken heeft grote verwachtingen van de 3 meter brede variant van de universeelzaaicombinatie Compact-Solitair 300 Z met rotorkopeg. Een trekker vanaf 120 pk is voldoende.
De zaadtank heeft een inhoud van 3500 liter, goed voor 2800 kilo zaaizaad. Dat maakt het mogelijk om met één keer vullen 20 hectare tarwe te zaaien.
De combinatie bestaat uit een rotorkopeg voor de zaaibedbereiding, een bandenpakkerwals voor het gelijkmatig aandrukken van de gehele werkbreedte, een trapezium pakkerwals en OptiDisc dubbele schijnkouters voor het op diepte wegleggen van het zaad. Een nalooprol drukt de grond aan.
Sensoren
In de loop van 2013 breidt Lemken de Compact Solitair uit met de nodige sensoren en elektronica. Het moet ervoor zorgen dat de druk per schijfkouter automatisch wordt geregeld.
Ook gaat Lemken de snelheid van de pakkerwals met sensoren meten, dit om de druk aan te passen en zo opstuwing van grond te voorkomen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Massey Ferguson 5445 trekker (KOU) #781859
Gebruikt, P.O.A.
-

New Holland BOOMER 25
2019, P.O.A.
-

Pöttinger Servo 3000P wentelploeg (HIL) #779281
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn FC280F Frontmaaier
1999, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Maandag24° / 16°10 %
-
Dinsdag22° / 12°0 %
-
Woensdag28° / 11°0 %











