DuraMaxx op Diamant 11 en 12 ploegen
De DuraMaxx ploeglichamen behoren bij de nieuwe halfgedragen ploegen Diamant 11 (9-schaar ploeg) en Diamant 12 (tot 10 schaar) tot de standaarduitrusting.
De risters en stroken zijn gemaakt van extra gehard staal, zodat ze bijzonder slijtvast zijn. In het staal is niet geboord. De verbindingselementen zijn gelijmd.
Beide ploegen zijn leverbaar met een automatische hydromatic overbelastingselementen. De Diamant 11 is optioneel uit te rusten met een ongeregelde tractieversterker.
Minder slib
De Diamant 12 is standaard uitgerust met een nieuwe geregelde tractieversterker. Deze verplaatst het gewicht van ploeg en vooras naar de achteras van de trekker, waardoor de trekker minder slipt.
Nieuw bij de Diamant 12 is ook de elektrisch-hydraulische instelling van de wentelhoek (overbuik/overug positie).
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Allis chalmers D-270
1956, P.O.A.
-

JOHN DEERE X590 ZITMAAIER INCL 54A MAAIDEK (ZUI) #692208
Gebruikt, € 10.891
-

John Deere 1140
Gebruikt, P.O.A.
-

Steyr 6185 CVT
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Managementassistent faunabeheer
FBE Flevoland en FBE Utrecht - Lelystad En Renswoude
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Vrijdag17° / 5°10 %
-
Zaterdag21° / 7°10 %
-
Zondag21° / 9°20 %











