DuraMaxx op Diamant 11 en 12 ploegen
De DuraMaxx ploeglichamen behoren bij de nieuwe halfgedragen ploegen Diamant 11 (9-schaar ploeg) en Diamant 12 (tot 10 schaar) tot de standaarduitrusting.
De risters en stroken zijn gemaakt van extra gehard staal, zodat ze bijzonder slijtvast zijn. In het staal is niet geboord. De verbindingselementen zijn gelijmd.
Beide ploegen zijn leverbaar met een automatische hydromatic overbelastingselementen. De Diamant 11 is optioneel uit te rusten met een ongeregelde tractieversterker.
Minder slib
De Diamant 12 is standaard uitgerust met een nieuwe geregelde tractieversterker. Deze verplaatst het gewicht van ploeg en vooras naar de achteras van de trekker, waardoor de trekker minder slipt.
Nieuw bij de Diamant 12 is ook de elektrisch-hydraulische instelling van de wentelhoek (overbuik/overug positie).
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X948 COMPACTTREKKER 54" AUTO CONNECT (LIE) #781642
Gebruikt, P.O.A.
-

Euro apatorplaten
Gebruikt, € 250
-

Krone KW 6.40/6 schudder (BIE) #775108
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 175 trekker (REU) #783659
Gebruikt, € 156.500
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Weer
-
Zondag22° / 11°10 %
-
Maandag22° / 14°50 %
-
Dinsdag26° / 15°10 %











