VVD: 'PVV-meldpunt schaadt economie'
Het PVV-meldpunt voor overlastgevende Oost-Europeanen schaadt volgens Europarlementariër Hans van Baalen (VVD) de Nederlandse economie. Dat meldt De Telegraaf.
'Na de Fitna-film speelt Geert Wilders weer met vuur en brengt opdrachten voor het Nederlandse bedrijfsleven in gevaar', waarschuwt Van Baalen.
Vandaag debatteert het parlement van de Europese Unie in Straatsburg over het meldpunt. Premier Mark Rutte sloeg een uitnodiging om hierbij aanwezig te zijn af.
Boycot
De Poolse Europarlementariër Jacek SaryuszWolski is zo kwaad over het meldpunt dat hij oproept tot een boycot van Nederlandse producten.
Zo wil de Pool dat zijn landgenoten niet meer bij Shell tanken, Heineken mijden en geen TomTom als navigatie nemen.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6M 150 trekker (LIE) #783624
Gebruikt, P.O.A.
-

Voorlader Quicke X4S met console
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 175 trekker (BRU) #708889
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6125R (STE) #59945
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Weer
-
Donderdag9° / 2°5 %
-
Vrijdag9° / 1°5 %
-
Zaterdag8° / 1°15 %










