Werken aan imago kippensector
Het imago van de kippenhouderij in Nederland kan beter. De werkgroep Eimago pakt die uitdaging op. In maart staan 2 workshopdagen voor legpluimveehouders op de agenda.
Eimago, een werkgroep van Blij met een Ei, houdt de eerste workshop op 9 maart bij de nieuwe Rondeel-kippenstal in Ewijk. Op 16 maart is de tweede bijeenkomst in het Pluimveemuseum Barneveld.
Deskundigen zullen de deelnemende pluimveehouders prikkelen om het sectorimago uit te dragen. Via social media, perscontacten en open dagen kunnen ze hun eigen bedrijf op een positieve manier profileren.
Professioneel bedrijfsbord
Een professionele fotograaf zal een foto maken om een persoonlijk reclamebord voor het kippenbedrijf te kunnen maken. Eimago hoopt dat dit voorjaar in heel Nederland deze borden te zien zijn om de herkenbaarheid van de pluimveehouder te vergroten.
Aanmelden kan nog tot 1 maart via de antwoordkaart in de uitnodiging of via info@eimago.nl.
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Valtra N121
Gebruikt, P.O.A.
-

New Holland TN75VA
2005, P.O.A.
-

Same Silver 90 trekker (MID) #778785
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 185 trekker (EMA) #781254
Gebruikt, € 146.950
Vacatures
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Weer
-
Maandag20° / 9°10 %
-
Dinsdag20° / 10°10 %
-
Woensdag22° / 12°60 %










