FMF wil scherpere handhaving groen
De handhaving in het veld en op het water om de natuur te beschermen moet worden aangescherpt. Dat stelt de Friese Milieu Federatie (FMF) in een analyse.
Het tegengaan van de visstroperij en roofvogelvervolging vergt volgens de FMF meer aandacht, zo wordt verwoord in de analyse. Gedeputeerde Sietske Poepjes kreeg vanochtend de analyse in handen. 'We handhaven op hoe mensen met de natuur omgaan', reageert de Friese gedeputeerde.
Onder druk
Het toezicht op natuur en milieu staat onder druk door bezuinigingen op natuur en reorganisaties. Zo verliest Staatsbosbeheer binnen 3 jaar 2/3 van de rijksbijdrage.
Fryslân heeft een speciale Toezichtskring Natuurhandhaving. Die bestaat uit politie Fryslân, It Fryske Gea, Staatsbosbeheer, Vereniging Natuurmonumenten, AID, Sportvisserij Fryslân en de provincie.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 3039R (DAT) #702438
Gebruikt, P.O.A.
-

Frontgewicht 1050KG
Gebruikt, P.O.A.
-

Gebruikt, P.O.A.
-

Kverneland EG 100-300 (MAA) #690745
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Vrijdag23° / 12°10 %
-
Zaterdag27° / 11°0 %
-
Zondag30° / 14°0 %










