Geld varkenshouders voor BIG Challenge
Varkenshouders uit Schijndel schenken vanavond een kleine € 2500 aan BIG Challenge/Alpe d'HuZes, het initiatief van veehouders in de strijd tegen kanker.
Het geld is vorig jaar ingezameld met een hilarische BIG Challenge Biggenrace tijdens de Hartemêrt in Schijndel. Vandaag overhandigt de plaatselijke ZLTO-afdeling de cheque aan Toine van Toor, voorzitter van www.bigchallenge2012.nl/BIG Challenge, en fietser en veehouder Michiel Nooijen.
Nooijen fietst dit jaar voor de tweede maal mee met Alpe d’HuZes en is de man achter de biggenrace. Inmiddels hebben op meerdere plekken in Nederland mensen tijdens de BIG Challenge Biggenrace een gokje gewaagd voor het goede doel.
Dit jaar doen 185 fietsers uit de veehouderij mee aan het fietsevenement op de flanken van de Alpe d'Huez. Naast Nederlandse varkenshouders doet ook een team Duitse varkenshouders mee en een team melkveehouders.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Valtra T 144 active met voorlader
Gebruikt, P.O.A.
-
International 633 SA trekker (LIE) #162198
Gebruikt, € 6.000
-
New Holland TN75S
2001, P.O.A.
-
JOHN DEERE X350 ZITMAAIER (BIE) #692142
Gebruikt, € 5.313
Vacatures
Medewerker Akkerbouw
Landbouwbedrijf Oosthof - Rilland
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Stagiair(e) Redacteur Agrarische Markten
Nieuwe Oogst - NL
Veldmedewerker Pacht Provinciale gronden (16-24 uur)
Provincie Fryslân - NL
Weer
-
Dinsdag17° / 6°30 %
-
Woensdag17° / 6°5 %
-
Donderdag15° / 9°5 %