Aanmelden derogatie voor 1 februari 2012
Boeren die dit jaar gebruik willen maken van derogatie, moeten zich voor 1 februari opnieuw aanmelden. Dat kan via Mijn dossier, geeft DR-Loket aan.
Om dat te doen, hebben boeren een gebruikerscode en wachtwoord nodig. Voor de ondertekening van de aanmelding is tevens een TAN-code nodig. In Mijn dossier - Bekijken > Derogatie > Correspondentie - is te zien of Dienst Regelingen de aanmelding heeft ontvangen.
Boeren hebben een gebruiksnorm voor dierlijke mest van 170 kilo stikstof per hectare per jaar. Onder bepaalde voorwaarden mogen ze hiervan afwijken. In dat geval geldt een www.hetlnvloket.nl/onderwerpen/mest/dossiers/dossier/gebruiksruimte-en-gebruiksnormen/gebruiksruimte-dierlijke-mest-en-derogatie/derogatiederogatie-gebruiksnorm dierlijke mest van 250 kilo voor graasdierenmest.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X167 ZITMAAIER (ZUI) #692192
Gebruikt, € 5.247
-

John Deere 4049M compacttrekker met 400e voorlader (HAE) #776054
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X167R ZITMAAIER (BRU) #692917
Gebruikt, € 5.644
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER (BIE) #692147
Gebruikt, € 6.966
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Zaterdag14° / 7°10 %
-
Zondag13° / 8°10 %
-
Maandag12° / 7°20 %











