'Eibergse boer mag nooit meer dieren houden'
Vijf dierenartsen in de Achterhoek gruwelen bij het idee dat een Eibergse boer ooit nog dieren houdt. Dat meldt de Stentor.
De man stond onder meer terecht voor het onverdoofd doden van een rund en verwaarlozing van zijn dieren. De officier van justitie in Zutphen eiste gisteren dat de 50-jarige boer nooit meer leiding mag hebben over een veebedrijf.
Ook moet de boerderij, als het aan het Openbaar Ministerie (OM)ligt, een jaar dicht en moet de man een boete van ruim € 11.000 betalen.
Druppel
Het laten inslapen van een rund, vorig jaar februari, was voor de dierenarts van Geke Dierenartsen de druppel die de emmer deed overlopen. De dierenarts schakelde het OM in. Het dier was ernstig verzwakt, had verwondingen en had al een week geen eten en drinken meer gehad.
De boer kwam overigens vaker in opspraak. De Algemene Inspectiedienst komt al jaren over de vloer van de Eibergse boer.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn GF13003 T cirkelschudder
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X590 ZITMAAIER INCL 54A MAAIDEK (HIL) #692209
Gebruikt, € 10.891
-

Valtra G125 trekker
Gebruikt, P.O.A.
-

Iseki SXG15H
2009, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Managementassistent faunabeheer
FBE Flevoland en FBE Utrecht - Lelystad En Renswoude
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zaterdag21° / 6°10 %
-
Zondag19° / 8°10 %
-
Maandag13° / 5°50 %











