Minder bloemen verkocht in de winter
Bijna driekwart van de Nederlanders (71%) koopt minder bloemen in de winter. Dat blijkt uit onderzoek van Productschap Tuinbouw (PT).
Er staat dan al zo veel andere (kerst)decoratie, zo geven consumenten aan. Ook speelt mee dat bloemen minder lang staan, doordat de verwarming hoog staat. Anderen vinden bloemen gewoon meer bij de lente of zomer passen.
Zo'n 29% koopt juist meer bloemen in de winter, vooral omdat bloemen de huiskamer opfleuren in deze koude, donkere tijd.
Chrysant
De bloem die Nederlanders het meest met de winter associëren, is de chrysant. Ook de kerstster wordt als 'typische winterbloem' genoemd. Daarnaast associëren consumenten de amaryllis, aster en roos met de winter.
De kerstster mag zich ook de titel aanmeten van typische winterplant. Nederlanders noemen deze massaal als dé plant van het winterseizoen. Daarnaast noemt een enkeling nog de kerstroos en de cyclaam.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (OLD) #692665
Gebruikt, € 4.080
-

JOHN DEERE Z545R ZEROTURN 48" (SOM) #692978
Gebruikt, P.O.A.
-

Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF8702 TGII getrokken schudder
2015, P.O.A.
Vacatures
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Woensdag13° / 8°30 %
-
Donderdag15° / 5°5 %
-
Vrijdag18° / 7°20 %











