AgruniekRijnvallei 1 januari van start
De coöperaties Agruniek in Didam en Rijnvallei in Wageningen gaan definitief fuseren. De NMa heeft bekendgemaakt geen bezwaren te hebben.
Op 14 september hebben de leden van coöperaties Agruniek en Rijnvallei hun goedkeuring gegeven aan de fusie van beide coöperaties. Dit besluit werd genomen onder het voorbehoud dat de NMa de fusie zou goedkeuren, evenals de opschortende voorwaarde dat er bij de rechtbank geen bezwaar zou worden aangetekend.
De NMa heeft goedkeuring gegeven en er zijn geen bezwaren binnengekomen, waardoor de nieuwe coöperatie AgruniekRijnvallei per 1 januari 2012 van start kan gaan.
2000 leden
Land- en tuinbouwcoöperatie AgruniekRijnvallei telt circa 2000 actieve leden en heeft de hoofdvestiging in Wageningen.
De gezamenlijke voeromzet van AgruniekRijnvallei is ruim 600.000 ton, naast alle andere activiteiten en omzetten in bijvoorbeeld bijproducten en enkelvoudige voeders. De totale geldomzet van Rijnvallei bedroeg in 2010 circa € 225 miljoen en van Agruniek ruim € 47 miljoen. Gezamenlijk ontstaat een onderneming met een omzet van ruim € 270 miljoen.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Valtra G125 trekker
Gebruikt, P.O.A.
-

Case IH FARMALL 120M
Gebruikt, P.O.A.
-

New Holland T7.220 Auto Command
2014, P.O.A.
-

Fendt Cutter 2940 FVP
2023, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Agrarisch Onderzoeker/Projectleider
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl En Nieuw Beerta
Agrarisch medewerker
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Manager Proefvelden
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Weer
-
Vrijdag18° / 12°90 %
-
Zaterdag18° / 13°35 %
-
Zondag18° / 12°15 %










