Leden CZ Rouveen verduurzamen productie
Coöperatie Rouveen Kaasspecialiteiten start een project waarbij de leden-veehouders zelf aan de slag kunnen met een duurzamere bedrijfsvoering.
Bijna 300 veehouders namen kennis van de mogelijkheden die de kaasproducent biedt om de melkproductie verder te verduurzamen.
Rouveen biedt haar leden het komende winterseizoen workshops aan gegroepeerd rond de thema's Koe, Kringloop en Boer en Omgeving.
Thema's
In het thema Koe komen onder andere het integraal koemanagement en het verantwoord medicijngebruik aan de orde. Bij het thema Kringloop gaat het onder meer over graslandmanagement, beweiding en energieverbruik. Het thema Boer en Omgeving behandelt de strategische keuzes waar veehouders voor komen te staan. Ook de omgang met het publiek komt in dat thema aan de orde.
De deelname is niet vrijblijvend. Van de veehouders wordt verwacht dat zij eenmaal per jaar inzicht geven in hoe de bedrijven zich ontwikkelen.
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE 3025E COMPACTTREKKER (BEN) #781767
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 3046R COMPACTTREKKER (HIL) #781826
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 5075M (AKK) #703361
Gebruikt, P.O.A.
-

Steyr 6185 CVT
2014, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Weer
-
Zondag9° / 5°40 %
-
Maandag11° / 3°10 %
-
Dinsdag7° / 1°10 %











