Tekort aan recreatie in Utrecht
Om het tekort aan recreatiemogelijkheden rondom Utrecht en Amersfoort op te heffen, moet provincie Utrecht de ontwikkeling van Rods- en uitloopgebieden doorzetten.
Ook moet Utrecht agrarische en recreatieondernemers in deze gebieden voldoende planologische ontwikkelingsruimte bieden.
Verder is de aanleg van nieuwe stad-landverbindingen nodig. Dat adviseert het Kenniscentrum Recreatie in haar rapport 'De toekomst van recreatie om de Stad'.
De provincie Utrecht heeft de afgelopen jaren hard gewerkt aan de recreatieve aantrekkelijkheid te verbeteren. Toch blijken deze inspanningen niet genoeg.
Volgens het kenniscentrum moet de nog vast te stellen provinciale ruimtelijke structuurvisie de ontwikkelingsmogelijkheden voor agrarische en recreatieondernemers in 6 beoogde recreatiegebieden opnemen.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Kuhn GF 17012 schudder
Gebruikt, € 34.000
-
New Holland BOOMER 25
2019, € 12.500
-
Veenhuis Combi 2000
2001, P.O.A.
-
Lely Splendimo 320FC
2014, € 8.850
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Zaterdag21° / 15°15 %
-
Zondag19° / 14°95 %
-
Maandag19° / 13°85 %