Meer zoet water richting westen moet verzilting tegengaan
Hoogheemraadschap van Rijnland en Hoogheemraadschap De Stichtse Rijnlanden (HDSR) voeren meer zoet water aan richting het westen van Nederland. Dit moet verzilting door het aanhoudende droge weer tegengaan.
Samen met Rijkswaterstaat is eerder deze week de Klimaatbestendige Wateraanvoer (KWA) aangezet. Daarmee kan maximaal 15 kubieke meter water per seconde worden aangevoerd naar het Rijnlands gebied.
Via gemaal De Aanvoerder in De Meern wordt water uit het Amsterdam-Rijnkanaal aangevoerd via de Leidse en Oude Rijn richting het westen. De aanvoer is gestart met zeven kubieke meter per seconde en kan worden opgeschaald als dat nodig is.
Via de Doorvoer Krimpenerwaard (DKW) brengt hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard 3 kubieke meter extra water per seconde vanuit de Lek naar de Hollandsche IJssel.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Deutz Fahr 6230 TTV Warrior (ZIJ) #778003
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X584 ZITMAAIER (BIE) #692433
Gebruikt, € 9.245
-

Kverneland KKLD100-200
2011, P.O.A.
-

Krone Krone KW 8.80/8 schudder
2004, € 4.250
Vacatures
Onderzoeker Agro-ecologie en Biodiversiteit
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Onderzoeker Melkveehouderij
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Voorzitter van de landelijke vakgroep Vleesveehouderij
LTO Nederland - NL
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Agrarisch Onderzoeker/Projectleider
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl En Nieuw Beerta
Weer
-
Vrijdag22° / 12°0 %
-
Zaterdag24° / 12°0 %
-
Zondag21° / 16°15 %















