Podcast: College Boer met Caroline van der Plas (BBB)
BoerBurgerBeweging (BBB) wil na de Tweede Kamerverkiezingen weer deelnemen aan een volgend kabinet. De partij van Caroline van der Plas streeft ernaar om opnieuw de minister voor Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur (LVVN) te leveren. Dat zegt zij in een nieuwe podcast van College Boer die werd opgenomen tijdens De Week van Ons Eten.
Nieuwe Oogst sprak de BBB-leider in het World Horti Center in het Zuid-Hollandse Naaldwijk. Daar ging zij in gesprek met jongeren die studeren aan de tuinbouwopleidingen van MBO Westland en InHolland Delft. Het gesprek ging over de toekomst van de agrarische sector en de rol van haar partij daarin.
Volgens Van der Plas is er sinds de komst van BBB op het ministerie van LVVN veel veranderd. 'Het ministerie is nu meer gericht op het bestaansrecht van de land- en tuinbouw en hoe belangrijk het is dat we onze eigen boeren en tuinders hier hebben. Niet alles is meer gericht op het uitkopen van boeren, maar op hoe we boeren kunnen behouden en een goede toekomst geven.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER (LIE) #695557
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 4066R Comp Trekker (HIL) #30630
Gebruikt, P.O.A.
-

Gianni Ferrari Turbo Grass 630
2022, P.O.A.
-

Rumptstad Stoppelploeg
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Vrijdag12° / 10°100 %
-
Zaterdag7° / 6°70 %
-
Zondag7° / 4°10 %

















