Podcast: College Boer met voorzitter Marije Klever van BoerenNatuur
BoerenNatuur-voorzitter Marije Klever vindt het goed uit te leggen dat boeren subsidie krijgen voor natuurbeheer. Ze voeren immers een publieke dienst uit voor de maatschappij, omdat zowel de voedselzekerheid als de leefomgeving wordt versterkt. In deze podcast van College Boer haalt ze dit en andere onderwerpen aan, samen met studenten van Yuverta.
In het Utrechtse Houten gaat Klever in gesprek met de veehouderijstudenten van Yuverta mbo. Ze hebben het onder meer over hoe om te gaan met de wensen van waterschappen, wat BoerenNatuur nou eigenlijk doet en de vraag of we niet te afhankelijk worden van de overheid.
Klevers advies aan de jongeren is: 'Wees supertrots op wat we doen. Op 1 staat voedsel produceren. Daarnaast kunnen we zoveel andere mooie dingen doen op onze grond. We hebben goud in handen als we ons werk tot waarde weten te brengen.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Gebruikt, P.O.A.
-
Krone 243CV achtermaaier
Gebruikt, P.O.A.
-
Kuhn GF8501 schudder
2006, P.O.A.
-
Gewichtblok 1050 KG BOX ECO
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Zaterdag18° / 5°5 %
-
Zondag19° / 7°0 %
-
Maandag20° / 7°10 %