Fliegl gaat zelfrijdende maaier bouwen
Het Duitse Fliegl heeft de rechten gekocht van het Zwitserse bedrijf ARB-Tec om de zelfrijdende maaier Cutaro SR1100 in eigen fabriek te gaan bouwen. Deze maaier moet komend jaar in de kleuren van Fliegl op de markt komen.
De door ARB-Tec ontwikkelde Cutaro SR 1100 is wat betreft concept vergelijkbaar met de Krone BiG M. De zelfrijder met frontmaaier en twee zijmaaiers heeft voorop een luchtgeveerde cabine die optimaal zicht op het werk geeft. De maaier heeft een eigengewicht van 8,5 ton en staat voor op de bandenmaat 710/50R26.5.
De machine maait 11 meter breed. De frontmaaier gebruikt daarvoor acht schijven en de zijmaaiers hebben elk negen schijven die traploos in snelheid zijn te verstellen. Ook de maaihoogte is traploos en hydraulisch instelbaar, net als de zwadbreedte die wordt afgelegd.
De kneuzers met stalen tanden zijn traploos instelbaar en hebben een omkeerfunctie. In transport rijdt de zelfrijder 30 kilometer per uur en optioneel 40 kilometer per uur. Krachtbron achterop de zelfrijder is een 350 pk Mercedes-motor met inhoud van 7,7 liter.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6145R (WOL) #57811
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 175 trekker (BRU) #708889
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 4066R COMPACTTREKKER (LIE) #781268
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER MY 2026 (BEN) #781548
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Dinsdag23° / 11°0 %
-
Woensdag28° / 11°0 %
-
Donderdag33° / 15°0 %

















