Vele miljoenen extra voor agrarisch natuurbeheer in Zuid-Holland
Voor agrarisch natuur- en landschapsbeheer (ANLb) in Zuid-Holland is volgend jaar 7,5 miljoen euro extra beschikbaar. De tien agrarische collectieven in de provincie hebben nu 11 miljoen euro voor beheercontracten.
Met het geld kunnen boeren worden beloond voor hun inzet op het gebied van weide- en akkervogels, landschap, dooradering en waterkwaliteit. Denk bijvoorbeeld aan de aanleg van kruidenrijke graslanden, akkerranden of plasdrassen, uitgesteld maaien en extensief weiden.
Boeren die willen deelnemen kunnen zich melden bij de veldmedewerkers van hun regionale collectief. Zij helpen boeren bij het kiezen van passende pakketten en begeleiden het aanvraagproces. Een overzicht van de projecten en collectieven is te vinden via de website van koepelorganisatie BoerenNatuur Zuid-Holland.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Ford 8630 Power Shift
Gebruikt, € 29.500
-

Fendt 313 Vario S4 Profi Marge !!!
2017, P.O.A.
-

JOHN DEERE X940 COMPACTTREKKER 60" AUTO CONNECT (LIE) #781637
Gebruikt, P.O.A.
-

Krone 4-elements schudder
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Wageningen
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Weer
-
Maandag26° / 14°10 %
-
Dinsdag18° / 16°50 %
-
Woensdag18° / 12°80 %
















