Hogescholen starten onderzoek naar natuurinclusief gedrag in bedrijven
Aeres Hogeschool, Hanze, Hogeschool Utrecht en Hogeschool Van Hall Larenstein beginnen een onderzoek naar natuurinclusief gedrag binnen bedrijven. Het ministerie van Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur stelt subsidie beschikbaar voor het project 'Natuurinclusieve Bedrijven'.
De hogescholen voeren het onderzoek uit met diverse bedrijven en partners uit onder meer de bouw, gezondheidszorg, landbouw en natuur. Doel van het project is natuurinclusief gedrag in bedrijven stimuleren om gedragsverandering teweeg te brengen.
Volgens Gideon Spanjar, lector innovatie en groenstedelijke ruimte bij Aeres Hogeschool, ontdekken steeds meer bedrijven dat natuurinclusiviteit belangrijk is voor een gezonde bedrijfsvoering. 'Natuurinclusiviteit beperkt zich niet tot je product, bedrijfsvisie en strategie, maar moet tot uiting komen in de hele organisatie. Dat vraagt onder meer een gedragsverandering van medewerkers en een andere manier van samenwerken tussen afdelingen.'
Het onderzoek richt zich op landbouw, bouw, infrastructuur en gezondheid en kijkt hoe individuele medewerkers zich wat betreft natuurinclusief denken en handelen, verhouden tot hun organisatie en de bredere keten.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6610
2000, P.O.A.
-

JOHN DEERE X147R ZITMAAIER (ZUI) #692965
Gebruikt, € 4.999
-

Valtra T234D
Gebruikt, P.O.A.
-

Lely Splendimo 900MC vlindermaaier
2015, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Maandag9° / 2°40 %
-
Dinsdag7° / 3°45 %
-
Woensdag6° / 2°80 %

















