Vion noteert weer lager, andere slachterijen noteren stabiel

Vion noteert voor de vierde opeenvolgende week 5 cent lager voor de vleesvarkens. In week 40 komt de notering zodoende uit op 1,55 euro per kilo. De noteringen van Compaxo en Van Rooi blijven deze week stabiel op respectievelijk 1,53 euro en 1,54 euro.

Vion+noteert+weer+lager%2C+andere+slachterijen+noteren+stabiel
© Nieuwe Oogst

Net als vorige week is in Duitsland sprake van stabiliteit. De noteringen van VEZG, Tönnies en Vion blijven staan op 1,85 euro per kilo. De vleesvarkensprijs is in Denemarken – na een forse daling van 10 cent vorige week – nu stabiel op 1,62 euro. In Spanje zakt de notering verder terug, met 3 cent naar 1,52 euro per kilo.

In de ISN worden de noteringen van diverse landen omgerekend naar een vergelijkbare schaal. Spanje komt 4 cent lager uit, op 2 euro per kilo. Denemarken noteert op 1,73 euro. Nederland levert 5 cent in en komt uit op 1,68 euro per kilo. Kanttekening is dat de notering van deze week nog niet is verwerkt in de ISN.

In Duitsland blijft de ISN-notering stabiel op 1,80 euro per kilo. De laagste prijs is voor België, met 1,58 per kilo. In Italië wordt met 2,68 euro per kilo juist veel uitbetaald.

Lees ook

Marktprijzen

Meer marktprijzen

Laatste nieuws

Nieuwste video's

Kennispartners

Meest gelezen

Nieuw op MechanisatieMarkt.nl

Meer advertenties

Vacatures

Weer

  • Vrijdag
    14° / 9°
    95 %
  • Zaterdag
    15° / 11°
    100 %
  • Zondag
    15° / 10°
    85 %
Meer weer