CONO Kaasmakers neemt Jacques' Kruidenboter over

CONO Kaasmakers neemt Jacques' Kruidenboter over. Met de overname verstevigt de coöperatie uit de Beemster de positie binnen de zuivelsector. De nieuwe tak wordt gezien als waardevolle aanvulling op het bestaande assortiment.

CONO+Kaasmakers+neemt+Jacques%27+Kruidenboter+over
© Cono

Jacques' Kruidenboter is specialist in kruidenboter, witte kaasproducten en maaltijdsmaakmakers voor supermarkten, foodservice en de voedingsindustrie, zowel in Nederland als internationaal. Ook levert het bedrijf recepten voor verschillende huismerken. Met pakweg dertig medewerkers is het familiebedrijf uitgegroeid tot een naar eigen zeggen 'gerenommeerde speler binnen de zuivelverwerking'.

Voor CONO Kaasmakers is de overname een logische stap. 'Binnen een uitdagende markt is samenwerking de sleutel tot vooruitgang. Met deze overname brengen we twee sterke partijen samen die staan voor kwaliteit, vakmanschap en passie voor zuivel', aldus algemeen directeur Jerry Griep.

Wim van der Linde, eigenaar van Jacques' Kruidenboter vult aan: 'Na jarenlange toewijding zochten we een partij die onze waarden begrijpt en ons bedrijf naar de volgende fase kan brengen. CONO Kaasmakers voelt als een natuurlijke opvolger.'

De komende maanden richten de bedrijven zich op een zorgvuldige integratie.

Lees ook

Marktprijzen

Meer marktprijzen

Laatste nieuws

Nieuwste video's

Kennispartners

Meest gelezen

Nieuw op MechanisatieMarkt.nl

Meer advertenties

Vacatures

Weer

  • Maandag
    15° / 10°
    20 %
  • Dinsdag
    17° / 13°
    15 %
  • Woensdag
    18° / 11°
    10 %
Meer weer