Oekraïne-vlogger Kees Huizinga: 'Chaotische eerste dag oogsten'
De oogst is begonnen op het land van Kees Huizinga. Tientallen vrachtwagens en trekkers zijn in beweging en dat levert de nodige chaos op. 'Het is altijd even wennen in het begin. Het wordt straks vast beter', zegt de Nederlandse boer in Oekraïne.
'We moeten allemaal weer even het gevoel terugkrijgen met de oogst. We werken met twee shifts: van 7.00 tot 14.00 uur en daarna de tweede shift van 14.00 tot ongeveer 20.00 uur. Dus we zijn de hele dag door bezig', vertelt Huizinga over de inzet tijdens de eerste oogstdag.
Het is de bedoeling dat de machines de hele dag blijven draaien. Ook de shifts worden hierop aangepast. 'Zonder dat de machine stil komt te staan. Dat is vandaag nog niet helemaal gelukt. Ook is er nog een aantal mensen in opleiding. Dus het verloopt een beetje chaotisch de eerste dag', concludeert de ondernemer.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6125R (STE) #59945
Gebruikt, € 55.000
-

Case IH JX 90
2007, P.O.A.
-

Vredo 120.05T doorzaaimachine
1990, P.O.A.
-

JOHN DEERE X147R ZITMAAIER (HIL) #335633
Gebruikt, € 5.168
Vacatures
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Dinsdag16° / 2°0 %
-
Woensdag18° / 3°5 %
-
Donderdag17° / 8°35 %
















