Oekraïne-vlogger Kees Huizinga: 'Druk met bouw van varkensstallen'
Kees Huizinga, de Nederlandse boer in Oekraïne, geeft deze week een update van de voortgang van de bouw van de varkensstallen. Sommige stallen moeten al over twee maanden klaar zijn. Ook krijgt Huizinga deze week een aantal bijzondere voorwerpen opgestuurd. Zo krijgt hij een onderdeel van een drone als bedankje voor zijn inzet met zijn stichting. Maar daar blijft het niet bij.
Later in de week wordt er namelijk ook nog een grotere drone naar zijn werkplaats gebracht. Bekenden van de ondernemer vragen hem of deze voorlopig bij hem mag worden ondergebracht.
Nu deze drone bij Huizinga op zijn erf staat, maakt hij gebruik van de gelegenheid om onderdelen open te schroeven en binnen te kijken in deze – vermoedelijk – Russische Decoy Drone. ‘Hier had wel een bom in gepast’, vertelt hij tijdens het open schroeven.
Ook bekijkt de ondernemer deze week hoe de mais verder groeit en vertelt hij over een nieuwe manier van mengen bij de compostbulten.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
T7.200 Auto Command CVT
Gebruikt, € 69.750
-
Grasshopper 526V52 Zeroturn
Gebruikt, P.O.A.
-
Gandy P45 Forage Granulaatdoseerapparaat
2015, € 950
-
ST1620
Gebruikt, € 2.500
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Zondag23° / 14°40 %
-
Maandag26° / 14°15 %
-
Dinsdag22° / 15°30 %