Friese boeren kunnen subsidie aanvragen voor agrarisch cultuurlandschap
De provincie Friesland opent op 4 augustus de inschrijving van de subsidieregeling voor herstel en inrichting van het agrarisch cultuurlandschap op landbouwbedrijven. Het gaat om een regeling uit het GLB.
De regeling 'Niet-productieve investeringen op landbouwgronden 2025' hoort bij het Gemeenschappelijk Landbouwbeleid (GLB) 2023-2027. Met deze subsidie kunnen boeren onder meer investeren in herstel of aanleg van elzensingels, kruidenrijk greppelland, natuurvriendelijke oevers of peilverhogingen. Ook het akkerranden aanleggen behoort tot de opties.
De subsidie kan worden aangevraagd tot op 31 oktober. In totaal is 4 miljoen euro beschikbaar, waarvan 2,5 miljoen voor landschapsmaatregelen en 1,5 miljoen voor watermaatregelen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Pottinger Jumbo 8010L
2016, P.O.A.
-

John Deere 6R 155 trekker (HEN) #27195
Gebruikt, € 129.500
-

Valtra T234A
Gebruikt, P.O.A.
-

Case IH PUMA 165MC
2019, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Weer
-
Zaterdag19° / 11°10 %
-
Zondag22° / 11°10 %
-
Maandag22° / 14°50 %

















